Loading…

Arrestohet pasi shkeli dy policë me veturë

  • 21/06/2017 | 10:45

Arrestohet pasi shkeli dy policë me veturë

Një person është arrestuar në Prishtinë, pasi që duke drejtuar veturën e tij, nën ndikim të alkoolit ka fyer një qytetar dhe pasi që patrulla e Policisë ka tentuar që ta ndalë të dyshuarin, ai ka tentuar që të ikë me veturë nga vendi i ngjarjes duke goditur veturën zyrtare të Policisë.


Siç bën të ditur Policia, përpos dëmeve materiale, lëndime trupore kanë pësuar dy policë, të cilët kanë pranuar tretman mjekësor.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është liruar në procedurë të rregullt.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë