Loading…

Arrestohet pasi postoi forografi me armë në Facebook

  • 03/11/2016 | 11:06

Arrestohet pasi postoi forografi me armë në Facebook

Në fshatin Llashticë në Gjilan, policia ka arrestuar një mashkull me nënshtetësi norvegjeze, pasi i njëjti përmes rrjetit social Facebook është ekspozuar me armë në dorë.

Policia ka bastisur shtëpinë e tij ku është gjetur dhe konfiskuar një AK-47 me 44 fishekë të kalibrit 7.62mm. Me urdhër të prokurorit i dyshuari pas intervistimit është liruar.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë