Loading…

Arrestohet pasi iu kanos policisë dhe refuzoi urdhërin zyrtar

  • 15/02/2017 | 11:54

Arrestohet pasi iu kanos policisë dhe refuzoi urdhërin zyrtar

Të martën në orën 21:10 në rrugën Tahir Sinani në Prizren është arrestuar një person i gjinisë mashkull dhe i kombësisë shqiptare.


I dyshuari ka refuzuar urdhërat e policisë dhe u është kanosur atyre, pasi i ishte shqiptuar një dënim për kundërvajtje në komunikacion.

I dyshuari, i cili i shkaktoi lëndime një zyrtari policor pasi rezistoi gjatë arrestimit, është dërguar në mbajtje me vendim të prokurorit, bën të ditur policia përmes raportit për ditën e martë. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë