Loading…

Arrestohet pasi goditi fëmijën me veturë

  • 21/12/2016 | 12:01

Arrestohet pasi goditi fëmijën me veturë

Një person është arrestuar, pasi nga pakujdesia gjatë vozitjes, ka goditur një fëmijë në fshatin Peran të Podujevës.


“Është arrestuar i dyshuari mashkull K-Shqiptar, pasi që i njëjti derisa ishte duke drejtuar veturën, dyshohet nga pakujdesia ka goditur viktimën mashkull K-Shqiptar-fëmijë”, ka thënë Policia.

Viktima fëmijë, pas goditjes ka pësuar lëndime të rënda trupore, dhe është dërguar për tretman mjeksor në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës.

Ndërkaq, sipas policisë, i dyshuari me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë