Loading…

Arrestohet një person për gjuajtje me armë në aheng familjar

  • 19/03/2019 | 10:27

Arrestohet një person për gjuajtje me armë në aheng familjar

Një person është arrestuar në rrugën “Lec Gradica” në Prishtinë të hënën në mesditë pasi ka shtënë me armë zjarri gjatë një ahengu familjar, transmeton Gazeta Metro.

Sipas policisë, nga i dyshuari është konfiskuar një pushkë e gjuetisë.

Pas intervistimit me urdhër të prokurorit, i dyshuari është liruar në procedurë të rregullt.

 

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë