Loading…

Arrestohet një person në Suharekë, kanosi përmes Facebook një zyrtar policor

  • 10/02/2022 | 09:28

Arrestohet një person në Suharekë, kanosi përmes Facebook një zyrtar policor

Një mashkull në Suharekë është arrestuar nga Policia, pasi që ka kansour përmes rrjetit social Facebook një zyrtar policor, shkruan Gazeta Metro.


Në raportin 24 orësh të Policisë bëhet e ditur se dje rreth orës 09:30 është arrestuar i dyshuari mashkull  kosovar, pasi që i njëjti përmes rrjetit social Facebook ka kanosur viktimën mashkull kosovar (zyrtar policor).

Pas intervistimit me vendim të prokurorit, i dyshuari lirohet në procedurë të rregullt.

Më poshtë keni raportin e plotë të Policisë:

Suharekë 09.02.2022 – 09:30. Është arrestuar i dyshuari mashkull  kosovar, pasi që i njëjti përmes rrjetit social Facebook ka kanosur viktimën mashkull  kosovar (zyrtar policor). Pas intervistimit me vendim të prokurorit, i dyshuari lirohet në procedurë të rregullt. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë