Loading…

Arrestohet një person në Gjilan, sulmoi fizikisht bashkëshorten dhe fëmijët e tij

  • 21/03/2023 | 08:59

Arrestohet një person në Gjilan, sulmoi fizikisht bashkëshorten dhe fëmijët e tij

Është dërguar në mbajtje një person në Gjilan, pasi që i njëjti ka sulmuar fizikisht bashkëshorten dhe fëmijët e tij, transmeton Gazeta Metro.


Në raportin 24-orësh të policisë së Kosovës thuhet se nuk raportohet për të lënduar.

I dyshuari mashkull kosovar pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Rasti është iniciuar si dhunë në familje.

”Gjilan 17.03.2023-23:00. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që i njëjti ka sulmuar fizikisht viktimën femër kosovare, bashkëshorten e tij si dhe fëmijët e tij. Nuk raportohet për të lënduar. Pas intervistimit me vendim të prokurorit i njëjti është dërguar në mbajtje,” thuhet në raportin e PK’së. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë