Loading…

Arrestohet një person i dyshimtë për dhunimin e një femre në Prizren

  • 25/05/2022 | 10:56

Arrestohet një person i dyshimtë për dhunimin e një femre në Prizren

Policia e Kosovës ka arrestuar dje një person të dyshimtë për “Dhunim”.


I njëjti është arrestuar pasi që në gjendje të dehur kishte sulmuar fizikisht viktimën femër.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor, ndërsa me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.

“DHUNIM/ Prizren 23.05.2022 – 23:00. Është arrestuar i dyshuari kosovar, pasi që në gjendje të dehur kishte sulmuar fizikisht viktimën femër kosovare. Viktima ka pranuar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.”.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë