Loading…

Provoi ta korruptonte policinë, arrestohet kosovari në Shqipëri

  • 17/01/2017 | 19:23

Provoi ta korruptonte policinë, arrestohet kosovari në Shqipëri

Një shofer është arrestuar  pasi tentoi t’i jepte një shumë parash zyrtarit të policisë rrugore, shkruajnë mediat në Shqipëri.

Bëhet e ditur se personi i arrestuar është 57 vjeçari Nazim Islami nga Kosova, i cili shkeli rregullat e trafikut gjatë vozitjes së një kamioni, shkruan Orainfo.

Për t’i shpëtuar gjobës, i dyshuari provoi t’i jepte policit një shumë parash, veprim ky që i ka kushtuar me arrestim dhe akuzë për korrupsion. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë