Loading…

Arrestohet një femër në Shtime për përdorim të marihuanës

  • 07/11/2018 | 09:47

Arrestohet një femër në Shtime për përdorim të marihuanës

Një femër është arrestuar në Shtime, pasi që të njëjtës i është gjetur një sasi e substancës narkotike.


Të dyshuarës, gjatë kontrollit i është gjetur dhe konfiskuar substancë narkotike, e llojit marihuanë me peshë 2.61 gramë, thuhet në njoftimin e Policisë.

Me vendimin e prokurorisë, e dyshuara është liruar në procedurë të rregullt./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë