Loading…

Arrestohet një burrë për ngacmim seksual të një të miture në Mitrovicë

  • 30/05/2021 | 08:48

Arrestohet një burrë për ngacmim seksual të një të miture në Mitrovicë

Policia në Mitrovicë ka arrestuar një person i cili ka ngacmuar seksualisht një vajzë të mitur.


Rasti ka ndodhur mëngjesin e së shtunës, në Mitrovicë, ka bërë të ditur policia në raportin 24 orësh.

I dyshuari pas intervistimit është liruar në procedurë të rregullt.

“Mitrovice Jugu, 29.05.2021 – 08:40. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, pasi që ka ngacmuar seksualisht viktimën femër kosovare (e mitur). Me vendim të prokurorit, pas intervistimit i dyshuari lirohet në procedurë të rregullt”, ka bërë të ditur policia.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë