Loading…

Arrestohet një 51 vjeçar në Mitrovicë për dhunë në familje

  • 28/10/2021 | 14:33

Arrestohet një 51 vjeçar në Mitrovicë për dhunë në familje

Policia e Kosovës në Mitrovicë ka arrestuar sot një 51-vjeçar nën dyshimet për dhunë në familje.

Arrestimi ka ardhur pas dyshimeve se i njëjti kishte ushtruar dhunë fizike ndaj anëtarëve të familjes së tij.

Të gjitha veprimet e ndërmarra hetimore i janë paraqitur prokurorit të rastit, ku ndaj të dyshuarit I. S., është iniciuar rast për veprën penale dhunë në familje.

Pas intervistimit, të dyshuarit me aktvendim të prokurorit të rastit i është caktuara masa e ndalimit policor për 48 orë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë