Loading…

Arrestohet me para të falsifikuara

  • 10/12/2016 | 16:09

Arrestohet me para të falsifikuara

Një person është arrestuar në Prishtinë, pasi që i njëjti në një lokal ka përdorur shtatë kartëmonedha prej 100 euro që dyshohet të jenë të falsifikuara.

Gjatë kontrollit tek i njëjti janë gjetur edhe dy kartëmonedha prej 100 euro, që dyshohet të jenë të falsifikuara.

Monedhat e dyshuara 9×100 euro janë konfiskuar, ndërsa, me urdhër të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë