Loading…

Arrestohet Ismail Morina ‘Ballisti’, nuk dihen arsyet

  • 25/05/2022 | 11:06

Arrestohet Ismail Morina ‘Ballisti’, nuk dihen arsyet

Përmes një postimi në Facebook të Ismail Morinës ‘Ballisti’ ai është arrestuar në qytetin e Kukësit, transmeton Gazeta Metro.


Një ndër tifozët më të flaktë të Kombëtares së Shqipërisë, Ismail Morina i njohur me nofkën ‘Ballisti’ është arrestuar ditën e sotme rreth orës 9:30 në Kukës.

Në postimin e tij thuhet se ka qenë urdhër nga Beogradi për ta arrestuar personin i cili ngriti lart në qiell në vitin 2014 flamurin e Shqipërisë Etnike në Beograd. /gazetametro.net

Postimi i plotë:

Sot,date 25/05/2022,ora 09:30, autoritetet e “rILINDJES” arrestojnë ISMAIL MORINËN në Kukës.
Perzekutimi vazhdon në simbiozën e etërve të tyre komunist me urdhën nga BEOGRADI i Miladinve ndaj shpirit te lirë.
Për çdo ndodhi të metejshme do u informojmë!
Rroftë shpirti i Shqiptarit!!
ZOTI është SHQIPTAR!!!

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë