Loading…

Arrestohet i dyshuari për vrasjen në Pejë (Foto)

  • 06/03/2017 | 22:43

Arrestohet i dyshuari për vrasjen në Pejë (Foto)

Në orët e vona të mbrëmjes së sotme është arrestuar i dyshuari për vrasjen e cila ndodhi sot pasdite në qytetin e Pejës.


Lajmin për arrestimin e të dyshuarit e konfirmoi prokurori i rastit, Haxhi Sinanaj.

“Në bazë të kamerave e kemi identifikuar të dyshimtin dhe e kemi arrestuar. Edhe arma me të cilën është kryer vepra është konfiskuar. Tash po i nënshtrohet intervistimit”, tha Sinanaj.

Aktualisht para stacionit të policisë në Pejë vërehet prani e shtuar e policisë.

vrasje-ne-peje-foto-kallxo-e1488820547331
Pamje nga vendi ku u krye vrasja.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë