Loading…

Arrestohet i dyshuari pasi tentoi të udhëtonte me pasaportë të falsifikuar

  • 17/03/2019 | 12:42

Arrestohet i dyshuari pasi tentoi të udhëtonte me pasaportë të falsifikuar

Një shtetas i Shqipërisë është arrestuar dje në Aeroportin Ndërkombëtar ‘Adem Jashari’, transmeton Gazeta Metro.


I dyshuari është arrestuar nga policia, pasi që ka tentuar të ushëtojë me pasaportë të falsifikuar

Pas intervistimit me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje, ndërsa pasaporta është konfiskuar

“Është arrestuar i dyshuari mashkull shqiptar/ shtetas i R. Shqipërisë, pasi që i njëjti ka tentuar të udhëtojnë me pasaportë të dyshuar e të falsifikuar”.

“ Pasaporta është konfiskuar, ndërsa me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në qendrën e  mbajtjes”, shkruhet në raportin e Policisë./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë