Loading…

Arrestohet gjilanasi: E rrah babanë e tij dhe e bën për spital

  • 20/12/2019 | 09:58

Arrestohet gjilanasi: E rrah babanë e tij dhe e bën për spital

Një person është arrestuar nga Policia e Kosovës në Gjilan pasi ka rrahur babanë e tij në shtëpi, shkruan Gazeta Metro.


Policia e Kosovës ka deklaruar se djali ka rrahur prindin e tij në Gjilan, kështu duke i shkaktuar lëndime trupore dhe duke e bërë atë të pranon edhe ndihmën nga mjekët për tretman mjekësor.

Me vendim të prokurori i dyshuar është dërguar në mbajtje.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull K-Shqiptar, pasi që i njëjti ka sulmuar fizikisht prindin e tij viktimën mashkull K-Shqiptar. Viktima ka pranuar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin e policisë./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë