Loading…

Arrestohet gjakovarja që kërcënoi me armë dhe ia nguli thonjtë të dashurit

  • 07/03/2017 | 14:34

Arrestohet gjakovarja që kërcënoi me armë dhe ia nguli thonjtë të dashurit

Një gjakovare nuk është treguar fare zemërgjerë me të dashurin. Ajo ia ka drejtuar armën duke e kërcënuar, ndërkohë që e ka gërvishtur edhe me thonj.


Burri ka mbetur me plagë të lehta, ndërkohë që e dyshuara është arrestuar dhe i është konfiskuar arma.

Por, policia ka njoftuar se pas intervistimit, e dyshuara është liruar në procedurë të rregullt./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë