Loading…

Arrestohet gazetari shqiptar, përndiqte vajzat në Facebook

  • 15/10/2019 | 15:11

Arrestohet gazetari shqiptar, përndiqte vajzat në Facebook

Gazetari me identitetin Sadik Sejdinaj nga Mallakastra, që në profilin e tij në rrjetin social Facebook shkruan se punon në një nga gazetat e përditshme në Shqipëri është arrestuar nga policia.

Ai është denoncuar nga një vajzë, e cila në polici ka deklaruar se e përndiqte prej kohësh. Sadik Sejdinaj është 26-vjeçari që u arrestua sot nga policia pasi ka kanosur me telefon shtetasen A.T.

Nga raportimet që kanë ardhur në redaksinë e Top Channelit kanë qenë të shumta vajzat që ai ngacmonte vazhdimisht në rrjetet sociale.

Sejdinaj iu dorëzua shërbimeve të Komisariatit të policisë nr. 4 Tiranë për veprime të mëtejshme proceduriale.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]etametro.net
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë