Loading…

Arrestohet djali i deputetes së Vetëvendosjes (Video/Foto)

  • 15/02/2017 | 11:36

Arrestohet djali i deputetes së Vetëvendosjes (Video/Foto)

Djali i deputetes Donika Kadaj – Bujupi, Dardani është arrestuar para pak momentesh me tetë persona të tjerë.


Ngjarja ndodhi para pak minutash në oborrin e Rektoratit, ku brenda saj po zhvillohet ceremonia për shënimin e 47 vjetorit të Universitetit të Prishtinës, raporton Gazeta Metro.

Të gjithë të arrestuarit i përkasin organizatës studentore Studim, Kritik, Veprim.

Policia konfirmon për Gazeta Metro, se ka edhe policë të lënduar, pasi që janë sulmuar nga ky grup i të rinjve./gazetametro.net

arrestimet-rektorati arrestime

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë