Loading…

Arrestohet deputetja e Kuvendit të Kosovës |FOTO

  • 17/08/2018 | 12:20

Arrestohet deputetja e Kuvendit të Kosovës |FOTO

Pas një aksioni para policisë së Kosovës ku u hodh ngjyrë nga aktivistë të Lëvizjes Vetëvendosje, policia e arrestoi deputetetn Saranda Bogujevci.


Bogujevci u kap nga policia pasi që përfundoi fjalimin.

Arrestimi i saj u kundërshtua nga aktivistet të cilët filluan të përleshen me policinë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë