Loading…

Arrestohet burri nga Prizreni, kanosi një zyrtar në Gjykatën Themelore

  • 22/01/2022 | 09:00

Arrestohet burri nga Prizreni, kanosi një zyrtar në Gjykatën Themelore

Është arrestuar një person në Prizren, pasi i njëjti ka kanosur një zyrtar në Gjykatën Themelore në këtë komunë.


“Është arrestuar i dyshuari mashkull  kosovar pas që ka kanosur viktima mashkull kosovar, zyrtar në Gjykatën Themelore në Prizren”, thuhet në raportin e policisë.

Bëhet e ditur se në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit me vendim të së cilit i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë