Loading…

Arrestohet aktori i Stupcave: Pamje kur Policia ia lidh duart në mes të rrugës

  • 23/03/2019 | 15:17

Arrestohet aktori i Stupcave: Pamje kur Policia ia lidh duart në mes të rrugës

Para pak çastesh është arrestuar në Prishtinë aktori i njohur kosovar, Mensur Safqiu.


Prangosja e tij është bërë në qendër të Prishtinës.

Indeksonline ka siguruar pamjet ku policët shihen teksa e prangosin aktorin e Stupcave.

Ndërkohë, nuk është hera e parë që Policisë i bie të mirret me aktorin në fjalë, atë e arrestuan disa herë nën dyshimin për mbajtje të substancave narkotike./gazetametro.net

https://www.facebook.com/IndeksonlineOfficial/videos/1207073162780883/

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë