Loading…

Arrestohet 29 vjeçari në Ferizaj, ishte i dënuar me dy vjet burgim

  • 07/09/2021 | 19:27

Arrestohet 29 vjeçari në Ferizaj, ishte i dënuar me dy vjet burgim

Policia në Ferizaj ka arrestuar sot personin me inicialet M.S. (29), i cili po kërkohej nga Gjykata Themelore në Ferizaj, për veprën penale grabitje, me dënim burgimi prej dy vjetësh.


Siç thuhet në komunikatë, pas kompletimit të dokumentacionit, i njëjti dërgohet në vuajtje të dënimit

Drejtoria Rajonale e Policisë në Ferizaj njofton se do të vazhdojë me realizimin e urdhëresave të gjykatës ndaj personave që ende nuk iu kanë përgjigjur thirrjes së gjykatës.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë