Loading…

Arrestohet 14 vjeçari për grabitje

  • 08/11/2016 | 17:42

Arrestohet 14 vjeçari për grabitje

Një 14 vjeçar është arrestuar nga policia e Durrësit të martën pasi dyshohet të ketë grabitur 3 mijë e 180 euro nga një dyqan mishi në qytetin bregdetar,raporton TV Klan.

Arrestimi i të miturit u krye mëngjesin e sotëm nga policia pas hetimeve dhe pamjeve të marra nga kamerat e sigurisë kurse gjatë kontrollit të dyshuarit iu gjet një sasi të hollash, rreth 1 mijë e 500 euro të cilat besohet të jenë nga paratë e vjedhura si dhe një pistoletë “Ekol special”. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë