Loading…

Arrestohen tre burra në Klinë

  • 16/02/2017 | 11:54

Arrestohen tre burra në Klinë

Në raportin 24 orësh Policia e Kosovës ka raportuar se në Klinë janë arrestuar tre burra, të cilët kanë sulmuar fillmisht me kombi bus dy viktima, dhe më pas të njejtit i kanë sulmuar edhe fizikisht


Viktimat kanë pësuar lëndime trupore dhe kanë pranuar tretman mjeksësor.

Nuk dihen motivet e këtij sulmi, ndërsa më urdhër të prokurori të dyshuarit dërgohen në mbajtje./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë