Loading…

Arrestohen shtatë persona në operacionin ‘Brezovica’, dy prej tyre zyrtarë të ministrisë së Mjedisit

  • 06/01/2022 | 10:20

Arrestohen shtatë persona në operacionin ‘Brezovica’, dy prej tyre zyrtarë të ministrisë së Mjedisit

Në aksionin e sotëm të Policisë janë arrestuar shtatë persona, dy prej tyre zyrtarë të ministrisë së Mjedisit, transmeton Gazeta Metro.


KosovaPress ka mësuar se janë arrestuar shtatë persona në aksionin që po zhvillohet për rastin “Brezovica”.

Dy prej tyre zyrtarë të ministrisë së Mjedisit dhe pesë të tjerë janë qytetarë.

Aksioni për ndërtimet në Brezovicë është duke u zhvilluar në Prishtinë, Ferizaj e Shtërpcë.

Metro do të ju sjell detaje të reja.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë