Loading…

Arrestohen hajnat e kompjuterëve në Ferizaj

  • 16/11/2016 | 11:47

Arrestohen hajnat e kompjuterëve në Ferizaj

Policia e Kosovës gjatë ditës së djeshme ka arrestuar katër persona në rajonin e Ferizajt. Të njëjtit kishin vjedhur disa llaptop në këtë qytet.

“Rr. “Gjon Sereqi” Ferizaj 13.11.2016-22:30. Raportohet se me datën 15.11.2016 njësit e hetuesisë kanë arrestuar katër meshkuj K-Shqiptarë, pasi që të njëjtit në bashkëveprim kanë vjedhur dy llaptop. Të dyshuarit me urdhër të prokurorit dërgohen në mbajtje”, thuhet në raportin e policisë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë