Loading…

Arrestohen gjashtë persona në Mitrovicë për prostitucion, por më pas lirohen

  • 27/05/2021 | 08:46

Arrestohen gjashtë persona në Mitrovicë për prostitucion, por më pas lirohen

Policia e Kosovës ka arrestuar gjashtë persona në Mitrovicë, për dyshimin se janë marrë me prostitucion, shkruan Gazeta Metro.


Në raportin 24 orësh të Policisë bëhet e ditur se janë arrestuar  gjashtë të  dyshuar, një femër dhe 5 meshkuj  kosovar nën dyshimin se të njëjtit kanë kryer  veprën penale të lartë cekur.

Pas intervistimit me urdhër te prokurori të dyshuari janë liruar në procedurë të rregullt.

Më poshtë raporti i plotë:

Mitrovicë, 17.05.2021-15:00.  Janë arrestuar  gjashtë të  dyshuar, një femër dhe 5 meshkuj  kosovar nën dyshimin se të njëjtit kanë kryer  veprën penale të lartë cekur. Pas intervistimit me urdhër te prokurori të dyshuari janë liruar në procedurë të rregullt. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë