Loading…

Arrestohen dy prizrenas pasi mbjellën kanabis në shtëpi

  • 18/11/2016 | 11:34

Arrestohen dy prizrenas pasi mbjellën kanabis në shtëpi

Policia në Prizren ka arrestuar dy qytetarë të cilët kishin kultivuar bimë kanabisi në shtëpinë e tyre. Pas kontrollit që policia i bëri shtëpisë, kishin gjetur se këta dy të dyshuar në një vazo kanë mbjellë katër bimë të dyshuara narkotike të llojit kanabis sativa.

Policia në raportin e saj 24 orëshe thotë se me urdhër të prokurorit pas intervistimit njëri nga të dyshuarit është dërguar në mbajtje, ndërsa tjetri është liruar në procedurë të rregullt./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë