Loading…

Arrestohen dy persona për tentim vrasje në Mitrovicë

  • 02/04/2017 | 11:27

Arrestohen dy persona për tentim vrasje në Mitrovicë

Policia e Kosovës ka  arrestuar dy të dyshuar për një sulm fizik në qytetin e Mitrovicës.


Të njëjtit  pas një mosmarrëveshje kanë sulmuar me thikë dy viktimat meshkuj. Viktimat kanë pranuar trajtim mjekësor.

Ndërsa të dyshuarit pas intervistmit me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje.

Rasti mbetet nën hetime, përcjell gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë