Loading…

Arrestohen dy persona për prostitucion në Gjilan

  • 04/12/2019 | 11:25

Arrestohen dy persona për prostitucion në Gjilan

Dy persona janë arrestuar si të dyshuar për detyrim në prostitucion, gjatë ditës së djeshme në lagjen ‘Iliria’ në Gjilan, transmeton Gazeta Metro.


Lajmin e ka bërë të ditur Policia e Kosovës, të cilët njoftuan se ky rast është i lidhur me datën 3 dhjetor të këtij viti.

Të dyshuarit pas intervistimit me vendim të prokurorit dërgohen në mbajtje.

‘Lidhur me rastin sot me datën 03.12.2019 janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj K/Shqiptarë  dhe të njëjtit pas intervistimit  me vendim të prokurorit dërgohen në mbajtje’, thuhet në njoftimin e Policisë. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë