Loading…

Arrestohen dy persona në Prizren, dyshohet se dhunuan një vajzë

  • 24/06/2022 | 10:42

Arrestohen dy persona në Prizren, dyshohet se dhunuan një vajzë

Dy persona në Prizren janë arrestuar nga policia për një rast të dhunimit.


Të njëjtit, siç njoftohet në raport policor kanë përfunduar në pranga pas një pune intensive.

Pas intervistimit, me vendim të prokurorit kujdestar të dyshuarit janë dërguar në mbajtje për 48 orë.

Rasti i dhunimit dyshohet të ketë ndodhur më 16 qershor.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë