Loading…

Arrestohen dy persona, dyshohet se kishin plagosur dëshmitarin për fajde

  • 13/01/2017 | 16:23

Arrestohen dy persona, dyshohet se kishin plagosur dëshmitarin për fajde

Dy persona janë arrestuar nën dyshimin për tentim vrasje ndaj një viktime të fajdeve. Siç tregon policia, viktima ishte plagosur e më pas u lëndua edhe me sëpatë.


Por, të arrestuarit janë të dyshuar për plagosje të një personi, i cili është dëshmitar për fajde.

Këtë për gazetametro.net e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë për rajonin e Prizrenit, Hazir Berisha.

“Po, lidhet me plagosjen e dëshmitarit”, ka thënë Berisha për Gazetën Metro.

Ndryshe,  policia raporton se gjatë bastisjes janë sekuestruar dëshmi materiale, e po ashtu janë sekuestruar edhe një sasi fishekësh të armës së zjarrit./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë