Loading…

Arrestohen 20 persona

  • 16/05/2017 | 10:57

Arrestohen 20 persona

Gjatë 24 orëve të fundit Policia e Kosovës ka arrestuar 20 persona që kanë qenë të përfshirë në vepra të ndryshme penale.


Në njoftimin e policisë, thuhet se gjatë 24 orëve të fundit policia ka evidentuar edhe 16 aksidente trafiku me të lënduar si dhe 35 aksidente trfiku pa të lënduar.

Ndërsa, gjatë kësaj periudhe kohore në të gjithë vendin janë shqiptuar 1068 tiketa për kundërvajtje në komunikacion./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë