Loading…

Arrestohen 13 persona brenda 24 orëve

  • 14/03/2019 | 11:17

Arrestohen 13 persona brenda 24 orëve

Janë arrestuar 13 persona nga Policia në të gjithë Kosovën për vepra të ndryshme penale, transmeton Gazeta Metro.


Policia e Kosovës në raportin 24 orësh ka njoftuar se gjatë ditës së djeshme në Kosovë kanë ka arrestuar 13 persona për vepra të ndryshme penale.

Sipas njoftimit, Tetë persona janë dërguar në mbajthe, ndërsa dy të tjerë janë në vuajtje të dënimit.

Policia e Kosovës nuk e ka bërë të ditur se për çfarë vepra penale janë arrestuar këta persona./gazetametro.net

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë