Loading…

Armando Broja starton kundër Liverpoolit, formacionet

  • 27/11/2021 | 15:30

Armando Broja starton kundër Liverpoolit, formacionet

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Liverpoolit dhe Southamptonit.


Nga minuta e parë për Southamptonin do të luajë sulmuesi i Kombëtares shqiptare, Armando Broja,

Për Brojën do të jetë ndeshja e 11-të këtë sezon në të gjitha garat, ka shënuar katër gola.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë