Loading…

Arkivoli i Demaçit niset drejt varrezave të Velanisë |FOTO

  • 28/07/2018 | 10:53

Arkivoli i Demaçit niset drejt varrezave të Velanisë |FOTO

Kortezhi i Adem Demaçit, tashmë është nisur drejt varrezave të Velanisë, ku në orën 12:00 pritet të varroset në “Varrezat e Dëshmorëve”.


Demaçi ndërroi jetë në moshën 82 vjeçare, ditën e enjte. Me këtë rast Presidenti Thaçi ka shpallur tri ditë zie në vend./Gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë