Loading…

Ariu në Prishtinë filmohet duke kërcyer

  • 30/08/2018 | 15:48

Ariu në Prishtinë filmohet duke kërcyer

Strehimorja e arinjve në Prishtinë, Bear Sanctuary Prishtina, ka publikuar një video në faqen e tyre në Facebook.


Videoja e publikuar shfaq një nga arinjtë duke bërë një lëvizje mjaft mbresëlënëse.

Ariu i emëruar “Ema” bën disa lëvizje interesante.

Për më shumë shikojeni edhe ju:

https://www.facebook.com/PylliiArinjvePrishtina/videos/746757518998684/?t=20

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë