Loading…

Arilena shfaq linjat trupore nga pishina

  • 11/06/2021 | 13:50

Arilena shfaq linjat trupore nga pishina

Këngëtarja ka publikuar video duke u relaksuar.


Këngëtarja shqiptare e njohur, Arilena Ara, njihet si një ndër femrat e bukura të ekranit.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale ku ndan foto apo video nga përditshmëria dhe jeta profesionale.

Së fundmi Arilena ka publikuar video mjaft joshëse ku shfaqej në një pishinë të mbyllur.

Këngëtarja shihej tërësisht natyrale në fytyrë teksa bikinit e zeza vetëm sa theksonin format trupore të mahnitshme.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë