Loading…

Arbnora Dobraj ishte viktimë e mashtrimit të një shtetasi rumun |FOTO

  • 06/10/2018 | 15:01

Arbnora Dobraj ishte viktimë e mashtrimit të një shtetasi rumun |FOTO

Ditë më parë ishte zhdukur, por tashmë i është kthyer familjes së saj.

Vajza 22 vjeçare nga Skenderaj, Arbnora Dobraj, mësohet se ishte objekt i mashtrimit të një rrjeti trafikantësh në Ballkan.

Ballkani.info, nga burime brenda organeve të sigurisë, ka mësuar se ajo ishte viktimë e një shtetasi rumun, me inicialet S. F., identitet i njohur për redaksinë, i cili merret me fotografi, kinematografi dhe filma të metrazhit të shkurtër në Bukuresht.

Së bashku, sipas të dhënave kufitare, ata ditë më parë kishin udhëtuar edhe drejtë Maqedonisë.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë