Loading…

Arbnora Ademaj shkëlqen në paraqitjen e fundit, duket kaq tërheqëse

  • 04/12/2022 | 12:07

Arbnora Ademaj shkëlqen në paraqitjen e fundit, duket kaq tërheqëse

Ajo tani është ndër emrat më të përfolur gjithandej në troje shqiptare pas sukseseve të njëpasnjëshme.


Missi dhe aktorja e njohur shqiptare, Arbnora Ademaj, ka shkëlqyer në paraqitjen e saj të fundit.

Ajo është shfaqur me një kostum të zi me xixa dhe duket jashtëzakonisht tërheqëse.

Kështu modelja bukuroshe tregoi se se shpjeti do ta shohim në ne interviste për emisionin “Prive”.

E kuruar dhe plot sharm, bukuria e saj është e pakontestueshme./indeksonline

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë