Loading…

Arbenita vazhdon me pozat provokative nga Dubai

  • 06/10/2022 | 23:13

Arbenita vazhdon me pozat provokative nga Dubai

Modelja Arbenita Ismajli ka shpërndarë një set fotografish në rrjetet sociale.


Arbenita po vazhdon me një set fotosh të ndryshme nga qyteti i “mëkateve” në Lindje të Mesme, Dubai.

Bukuroshja nga Kumanova është në Emiratet e Bashkuara për punë, ku që disa ditë ka realizuar disa fotosesione.

Bashkë më të në këtë udhëtim është edhe burri i saj Fero, me të cilin ka një vajzë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë