Loading…

Arbenita publikoi fotografinë në të cilën Nina shihet qartë: Kujt i paska ngjan e vogla?

  • 26/05/2021 | 10:12

Arbenita publikoi fotografinë në të cilën Nina shihet qartë: Kujt i paska ngjan e vogla?

Arbenita ka pritur që e bija të mbushë 3 javë jetë për të na treguar imazhin e saj të plotë. Me një postim pa shumë fjalë, modelja na tregoi fytyrën e përgjumur të së bijës dhe komentet e ëmbla nuk kanë munguar, siç i shkojnë për shtat Ninës.


Pyetja e saj për publikun është e parashikueshme: Kujt i ngjan vajza? E deri tani fituese është vetë modelja (të paktën nga ‘poll-i’ që ka realizuar në profilin e saj).

Mamaja e re nuk ndan shumë detaje për jetën e saj dhe publiku mbase nuk e ka pritur që ta tregojë vajzën, por e vërteta është që lumturisë dhe emocioneve të një nëne të re nuk i rezistoi as Arbenita dhe pak nga e bija ja tregoi gjithë botës.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë