Loading…

Arbenita Ismajli zbulon çfarë e “bezdis” më shumë Feron tek ajo

  • 23/06/2022 | 22:01

Arbenita Ismajli zbulon çfarë e “bezdis” më shumë Feron tek ajo

Arbenita Ismajli është një nga personazhet më të njohur në rrjetet sociale, modelja është gjithashtu partnerja e reperit nga Kosova, Fero me të cilin ka një vajzë, Ninën.


Një mami dhe një grua në karrierë si Arbenita, duket se gjen kohë edhe për tu argëtuar sadopak me video “TikToku”.

Modelja është aktive në këtë rrjet social ku shpesh poston situata gazmore, së fundmi ajo ka postuar një video të marrë nga TikTok-u, me anë të së cilës na tregon një detaj rreth marrëdhënies së saj me Feron.

Mesa duket, ndër gjërat që e “bezdisin’ reperin tek Arbenita është fakti që ajo porosit shumë online./panorama

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë