Loading…

Arbenita Ismaili tregon si do ta merr vajzën nga klubet e natës

  • 28/10/2021 | 12:25

Arbenita Ismaili tregon si do ta merr vajzën nga klubet e natës

Arbenita Ismaili vazhdon që të jetë njëra prej vajzave më të përfolura nëpër rrjetet sociale.


E derisa është e tillë, Arbenita ka treguar se si do ta marrë vajzën e saj nga klubi në vitin 2040, kur ajo do të jetë 19 vjeçare.

Kujtojmë se vajza e saj Nina lindi vitin e kaluar dhe është frut i dashurisë së modelës me reperin Fero.

“Premtoj që do të jem një mami ‘cool’”, ka shkruar ajo.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Arbenita Ismajli (@arbenitalsmajli)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë