Loading…

Arbenita i tundon ndjekësit me pozat e fundit, vë në pah gjoksin seksi gjatë pushimeve në Dubai

  • 01/10/2022 | 22:08

Arbenita i tundon ndjekësit me pozat e fundit, vë në pah gjoksin seksi gjatë pushimeve në Dubai

Reperi nga Gjilani, Fero dhe bashkëshortja e tij, modelja Arbenita Ismajli, po shijojnë pushimet në Emiratet e Bashkuara Arabe.


Çifti po kalojnë një periudhë të mrekullueshme në Dubai, ndërkohë që ka qenë bukuroshja nga Maqedonia që ka marrë vëmendje me disa fotografi në rrjete sociale.

Bëhet fjalë për disa imazhe ku shfaqet me një palë bikini ngjyrë blu, teksa është shfaqur tërësisht natyrale.

“Përshëndetje”, ka qenë përshkrimi që ia ka vënë këtij postimi.

Zeshkani njëherësh mori komplimente të shumta nga miqtë e ndjekësit, duke e komplimentuar për fizikun atraktiv.

Ajo dhe artisti shqiptar janë bashkë prej shumë vitesh, e tani kanë edhe një vajzë të quajtur, Nina.

Dyshja duhet theksuar që u martuan në vitin 2021.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Arbenita Ismajli (@arbenitalsmajli)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë