Loading…

Arbana Osmani dhe Dea Mishell mbyllin komentet në Instagram, kjo është arsyeja

  • 05/02/2023 | 10:21

Arbana Osmani dhe Dea Mishell mbyllin komentet në Instagram, kjo është arsyeja

Pas një episodi të pakëndshëm mbrëmë në Big Brother Vip Albania, kanë ardhur një valë e madhe reagimesh në rrjete sociale.


Demichelle-s iu tha rasti që të nominojë tre banorë për t’i çuar në votim direkt, që do të thoshte eliminim.

Nga ky votim, u eliminua njëra prej banoreve më të pëlqyera të publikut, Efi. E kjo shkaktoi një nervozizëm të jashtëzakonshëm tek audienca.

Dhjetëra mijëra komente fyese u lanë në profilin e Deamichelle, derisa kjo e fundit u detyrua ta kufizojë se kush mund t’i komentojë nëpër postime.

Komentet i mbylli krejtësisht prezantuesja e programit, Arbana Osmani, e cila gjithashtu mori dhjetëra mijëra komente fyese, pasi që eliminimi dhe skema e mbrëmshme, për shumëkë është një lojë e produksionit. /Lajmi.net/

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë