Loading…

Arban Abrashi tallet keq me Mefail Bajqinovcin e Vetëvendosjes

  • 06/03/2020 | 16:51

Arban Abrashi tallet keq me Mefail Bajqinovcin e Vetëvendosjes

Në 22-vjetorin e rënies së anëtarëve të familjes Jashari, Bajqinovci e ka publikuar një fotografi me Rifat Jasharin, ndërkaq ka shkruar ‘me Bacen Adem’ në mbishkrim të fotografisë, ndërsa në anën tjetër  deputeti i LDK’së Arban Abrashi është tallur me të, shkruan Gazeta Metro.


Abrashi ka publikuar fotografi me deputetët Driton Selmanaj dhe Armend Zemaj, por në përshkrim ka ironizuar duke shkruar ‘një foto me Kujtim Shalën dhe Avdullah Hotin’.

Bajqinovci dje e ka ndryshuar pas disa minutash mbishkrimin e fotografisë, megjithatë në historinë e saj mund të gjendet shkrimi paraprak i deputetit./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë