Loading…

Arban Abrashi nuk do jetë pjesë e listës zgjedhore

  • 16/05/2017 | 23:26

Arban Abrashi nuk do jetë pjesë e listës zgjedhore

Ministri në detyrë i Punës dhe Mirëqenies, Arban Abrashi ka theksuar se ai nuk do të jetë pjesë e Listës Zgjedhore të LDK-së.


“Do të jem vetëm pjesë e ekzekutivit”, tha ai.

Ndërkaq, ka shtuar se brenda pak ditësh do të dalin detajet e plota të marrëveshjes së nënshkruar me AKR-në dhe me Alternativën.

Ai këtë lajm e ka bërë të ditur në Klan Kosova.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë